U14 - článek k zápasu s HB Basket - 13.1.2018

15.01.2018 09:21

Zdravíme naše basketbalové příznivce a hlásíme výsledky dívek z extraligy U14,

po předehrání utkání se Spartou ze středy , kde jsme prohráli,  jsme jeli s odhodláním podat co nejlepší výkon v sobotu na HB Basket do Prahy. Je pravda, že náš soupeř neměl jejich jednu z nejlepších hráček, ale pořád byli domácí. Náš vstup do utkání byl fomózní, který jsem dlouho neviděl a po první čtvrtině jsme vedli 36 : 12 (16 bodů Davidové z toho 3x3). Do druhé čtvrtiny ovšem soupeř vstoupil již mnohem agresivněji a nedával nic zadarmo. Fauly byly jen na naší straně, ale nenechali jsme soupeře nějak extrémně dotáhnout a v poločase jsme vedli 43:25. V šatně jsem holky upozornil, že pokud se budou koncentrovat na svůj výkon ( hlavně v obraně), pak utkání zdárně dovedeme do cíle = vítězství. Po třetí čtvrtině jsme vedli 59:37 a protože jsme měli problémy s fauly, tak díky prostřídání soupeř stáhl skoro dvacetibodové manko na konečný výsledek 69:55. Toto vítězství je hodně cenné a doufám, že nám pomůže do dalších bojů.

Děkujme našim fanouškům za podporu a věříme, že za 14 dní doma dokážeme zvítězit