U15 - článek k zápasům s Litoměřicemi 26.10. a 27.10.2018

29.10.2018 12:58
Derbíčko s Liťákem v lize dívek U15

Avizované derbíčko sehrálo družstvo dívek v lize U15.
V pátek jsme zajížděli do Litoměřic do Kalich arény i s menší podporou diváků. Soupeř nám byl po dobu tří čtvrtin vyrovnaným soupeřem a nám se nedařilo utrhnout na víc jak patnáctibodové vedení. V poslední čtvrtině se zadařilo a tak jsme již ve hře mohli protočit všech 11 hráček vč. posil z U14 Svobodové a Frišové. Zásluhou byla výhra 83:47 a klidný páteční večer.

V sobotu odpoledne jsme přivítali Liťák u nás na Doběticích a před docela hojnou návštěvou asi stovkou diváků. Soupeř se držel do poločasu a nemít Melča problémy s fauly bylo o zápase rozhodnuto i dříve. V poslední čtvrtině jsme již mohli střídat po pětkách a tak dostaly i prostor holky z lavičky. Zásluhou bylo udržet opět soupeře pod padesáti body a výsledek 93:47 vyzněl jasně pro sluneťačky.
V obou zápasech nás trápilo špatné procento šestek, strašné množství ztrát a nedaných šoupáků.

Přesto samozřejmě moc díky kočkám za důležitá vítězství, a pojištění si tak druhého místa v tabulce.