U11 - zápasy proti Lovosicům a Chomutovu - 17.1.2016

18.01.2016 20:51

V neděli jsme zajížděly do Lovosic na mini turnaj a měly jsme trochu pochybnosti, že ani nebudeme moct nastoupit do zápasů. Ještě v pátek jsme měly k dispozici 15 holčiček a do nedělního rána, nás již bylo jen 10. Důvody byly všelijaké - nemoc, sníh, porucha auta atd. Tím bych především chtěla pochválit všech 10 statečných, že podaly super výkony a vydržely, celé 2 zápasy bez střídání. A teď k zápasům.
První zápas jsme sehráli již už se známým soupeřem z Lovosic. První čtvrtina byla z naší strany zahřívací, ale pak jsme se do zápasu pustily s velkou chutí a bojovností a vyhrály jsme zhruba o 70 bodů. Druhým soupeřem byl mix z Chomutova, pro nás neznámé družstvo, tak jsme byly zvědavé jak se se soupeřem popasujeme. Od první minuty až do poslední to byl velmi vyrovnaný zápas a holky makaly jak v obraně tak i v útoku. Škoda jen, že jsme spoustu košů neproměnily ale na konci zápasu na tabuli svítil výsledek pro nás velmi příjemný 35:30, takže si vezeme 2 výhry..Naše již tradiční opory - Lůca Humlová a Róza Frišová zahrály výborné zápasy a daly důležité body. Ale především bychom chtěly pochválit za výkony Áďu Patočkovou a Elišku Salakovou, které nás velmi překvapily. Tak jen tak dál holky. :-)
Na závěr děkujeme rodičům za velkou podporu v zápasech a věříme, že i Vám rodičům se zápasy líbily.

BK Sluneta ÚL - Lovosice    82:10

BK Sluneta ÚL - Chomutov  35:30