U12 - Zápasy proti Mostu (doma) - 28.1.2017

02.02.2017 22:42

Jestli se člověk chybami učí, pak by si naše družstvo zasloužilo pořádné letní prázdniny.

Dneska to měla být vyrovnaná utkání. Leč se tak nestalo. V první čtvrtině nám Most uštědřil ,,pěkného“  Kanára 0:12. Koše nepadaly a útok, jak píši skoro v každém článku byl/je chaotický. Jiné slovo lépe nepopisuje situaci na hřišti. Nepodíváme se na koš, ale rovnou bezhlavě jdeme mezi více protihráček.

I když ostatní čtvrtiny byly již mnohem vyrovnanější, druhou jsme i vyhrály o sedm, přesto to na vylétnutí Fénixe z popela nestačilo a zápas jsme prohrály s výsledkem 32:44. Tedy o rozdíl první čtvrtiny.

O druhém zápase se zmíním jen jednou výhodou, kterou měl. Pár hráčkám se bohužel stala snad krátkodobá zranění, z čehož plynula jediná výhoda.  Dostaly příležitost i hráčky, ke kterým se míč obvykle nedostane tolik, kolik by bylo třeba. Teď byla možnost využití příležitosti k tomu, aby si zkusily vyvést míč i ony a předriblovat si pár délek hřiště. Někdy se zadařilo, někdy ne. Každá příležitost, je dobrou příležitostí.