U14 - článek k zápasu s Chomutovem 20.10.2018

23.10.2018 10:37

V sobotu po poledni nastoupila děvčata U14 proti Chomutovu, který měl stejnou bilanci jako my a to dvou vítězství a jedné porážky. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a soupeř nás za každou chybu nekompromisně trestal. My si bohužel díky zatažené obraně domácích nevypracovali moc jasných příležitostí a po 15 minutách jsme prohrávali 26:39. Po time outu jsme přece jen stáhli manko na poločasových 34:39. Do druhého poločasu jsme nastoupili tak jak jsme si v poločase řekli a to s velkou energií a bojovností a po pěti minutách třetí čtvrtiny vedeme 50:39. Povedla se nám tedy málo vídaná bodová šňůra 24 bodů za sebou na přelomu druhé a třetí čtvrtiny, která rozhodla o našem vítězství. Pochvala celému týmu za druhý poločas a dodržování taktických pokynů.

Poděkování též rodičům za podporu v hledišti.

Sluneta x Chomutov 76:69

Fotogalerie na: muskos.rajce.idnes.cz/U14_s_Chomutovem_20.10.2018/