U14 - článek - Těsná prohra s Mladou Boleslaví *16.2.2019*

21.02.2019 13:29

V sobotu odpoledne jsme přivítali tým z Mladé Boleslavi, který měl za sebou náročný program, kdy během týdne odehrál 4 utkání. My šli do zápasu bez pěti hráček základní rotace, ale i tak jsme měli jasný cíl a to vítězství.

V první čtvrtině byla hra vyrovnaná a tak na tabuli svítílo po 10 minutách skore 14:15. V druhém kvartálu nám však hosté odskočili a vypracovali si náskok sedmi bodů. My se však nevzdávali a postupnými krůčky se dotahovali, nicméně vždy když jsme mohli jít do vedení, tak jsme trestuhodně zahodili střely z bezprostřední vzdálenosti, které nás ve finále stály vítězství. V poslední čtvrtině to byl boj o každý centimetr palubovky, ale z vítězství se nakonec radoval soupeř. Musím holky tentokrát pochválit, bojovaly, nevzdávaly se, ale na vítězství to tentokrát nestačilo.

SLUNETA Ústí nad Labem - Pastelka Mladá Boleslav 56:59 (14:15, 28:35, 42:43)

Body: Hájková 16, Trieblová a Rapková po 8, Frišová 6, Herišerová a Vaňková po 5, Patočková a Humlová po 4