U14 - článek k zápasu se Spartou Praha 6.10.2018

09.10.2018 22:16

Utkaní na Spartě nám ukázalo, kde všude nás tlačí bota. Soupeř měl nejen výškovou převahu, ale také byl agresivnější v obraně se zdvojováním, které nám dělalo velké problémy a pramenily z toho naše ztráty. První čtvrtinu jsme nezačali vůbec špatně a krátce vedli 4:7. Poté však soupeř přidal a nám začal pomalu a jistě ujíždět vlak. Po první čtvrtině byl rozdíl pouze deseti bodů, nicméně v druhé čtvrtině jsme nebyli téměř vůbec konkurenceschopný a v poločase už prohrávaly o 30 bodů. Poté stejně jako v prvním poločase dostaly prostor všechny hráčky, nicméně většina z nich bude muset přidat nejen při zápase, ale i při tréninku, aby se podobné zápasy neopakovali. Víme, na čem pracovat a doufám, že tuto prohru napravíme hned v dalších zápasech na domácí palubovce proti Chomutovu a Mostu.

Fotogalerie ze zápasu na:  muskos.rajce.idnes.cz/U14_se_Spartou_Praha_6.10.2018/