U14 - článek k zápasům s Kladnem a Slaným 4.11. a 05.11.2017

06.11.2017 21:27

Zdravíme basketbalové příznivce a hlásíme výsledky holek z ligy U14.

V sobotu 4.11.2017 jsme doma přivítali holky z Kladna. Protože jsme věděli, že nás čeká lehčí soupeř, dovolili jsme si do zápasu nasadit holky, které si moc nezahrají a dát jim tak prostor. Naše holky do zápasu vkročili trochu vlažněji, moc se nám nechtělo běhat, nemohli jsme najít chuť a větší zapálení do hry. Zápas jsme zvládli vč. poslední akce a zaslouženě jsme zvítězili 81:30.

V neděli 5.11.2017 jsme přivítali celek ze Slaného. Po pohovoru v šatně, naše holky již do nedělního utkání vstoupili jak vyměněné a nedávali soupeři nic zadarmo. Úspěchem byla i naše slavná "BÁBA" a poločasové vedení 62:14 . Do druhého poločasu jsme již vstoupili zase vlažněji a nechávali až moc prostoru soupeři k zakončení. Zápas jsme zvládli a vyhráli 97:36.

Je ještě moc práce před námi a holky si musí uvědomit, že i v sobotu a v neděli se musí přemýšlet jako ve škole.

Rád bych poděkoval za podporu rodičům a Báře Davidové za sobotní přístup k utkání.