U14 - zápas proti Chomutovu dne 28.9.2017

01.10.2017 23:08

Ve svátek 28.9.2017 od 10,00 hodin celek děvčat U14 ze Slunety zavítal na půdu Levhartic z Chomutova.
Na zápas jsme bohužel díky volnu a některým zraněním  nevyrazili v plné sestavě ( což mě mrzí, ale bohužel :-( ), což ovlivnilo vstup do utkání a po první čtvrtině jsme prohrávali 22:4 a musím uznat, že soupeř byl všude a my nikde ( žádná agresivita, spolupráce, nic). Druhá čtvrtina byla nebe a dudy a holky hrály naší agresivní hru, plné kombinace  a čtvrtinu vyhrály 30:10. Do druhé půle jsme již mohli se sestavou rotovat, jak jsme chtěli a jen díky opět několika nedaným jednoduchých bodů byl stav po třech čtvrtinách 46:46 ( zde jsme měli soupeři odskočit a být nahoře). Nic méně, jak jsme do utkání vstoupili, tak jsme utkání i dokončili ve čtvrté čtvrtině a bohužel prohráli 69:52. Tímto soupeři blahopřejeme k vítězství a my máme na čem pracovat. Za soupeře bych vyzdvihl výkon Jorové a Kadlecové a za naše družstvo bych vyzdvihl Maruštíkovou a Svobodovou.

Rodičům děkuji za podporu z publika a odvoz a omlouvám se za podaný výkon.

Další utkání odehrajeme příští výkend 7. a 8.10. na půdě Litoměřic.