U14 - článek k zápasům s Jičínem a Strakonicemi 9.2. a 11.2.2018

11.02.2018 23:15

U14 extraliga dívek hlásí výsledky

V pátek jsme na domácí půdě přivítali celek Jičína ( pro nás velká neznámá). Na soupeře jsme vlétli s plnou polní a nedávali jim šance na obou stranách hřiště. V poločase jsme vedli 47:20, ale apelovali jsme na holky, aby nic nepodcenily ani ve druhé polovině utkání. Holky zahrály dle našich představ a do zápasu jsme mohli vypustit na naší palubovku i dívky z lavičky a na konečném skóre svítilo 90:53. Díky našim fanouškům za podporu a doufám, že se zápas líbil.

V neděli jsme zajížděli do Strakonic. Jako den a noc vypadalo nedělní utkání. Naše holky nepochopily snad vůbec nic. V prvním poločase si Strakonice doskočili, co chtěli, sbírali nám balóny a poločasové skóre bylo 50:11. Pravdou je, že jsme na lyžovačku poslali některé z opor družstva, ale proto se mohla ukázat děvčata z lavičky. Nic méně,  po poločasové bouřce v šatně jsme již částečně hru vyrovnali a snažili se i my o nátlakovou hru. Díky tomu utkání skončilo 79:33 ( druhá polovina 29:22). Pokud doma navážeme tam, kde jsme skončili, je soupeř hratelný. Doufám, že to tak holky budou vnímat. Děkuji rodičům za organizaci dopravy a potřebnou  podporu v publiku.

P.S. Draženko promiň snad ty " tvé Strakonice " doma porazíme :-)