U15 - článek k domácímu zápasu s Ostravou 03.04.2019

04.04.2019 14:13
Extraliga dívek U15

3.4.2019 od 17,15 jsme na domácí palubovce přivítali celek Ostravy. Začátkem roku jsme u soupeře prohráli o tři body a pokud jsme chtěli myslet na možný postup na republikové finále, museli jsme tento celek porazit minimálně o čtyři body ( ale i tak to stále nemusí v konečním soustu stačit a bude se bojovat do posledního utkání ). Utkání jsme zahájili dobře a brzy si vytvořili náskok a po první čtvrtině vedli 24:14. Nic méně druhá čtvrtina byla pravým opakem a soupeř do poločasu s námi srovnal krok a v poločase jsme vedli již jen 38:36. Na základních pilířích byla znát únava, ale totéž na štěstí bylo znát i na soupeři. Ve třetí čtvrtině jsme si opět vybudovali náskok a tak jsme po třech čtvrtinách vedli 49:39. Tentokrát to nebyly takové bodové žně, ale i přesto jsme soupeři nadělili osm trojek a doslova ho přeskákali 49:23. Vybojovali jsme potřebné vítězství 63:49 a to se počítá.