U15 - článek k zápasu s HB Basket Praha *23.3.2019*

25.03.2019 12:05

Extraliga dívek U15

V sobotu 23.3.2019 od 10,00 jsme doma přivítali celek HB Basket Praha. Do utkání jsme vstoupili kladně a po první čtvrtině vedli 20:18. Do poločasu jsme se snažili se soupeřem držet krok a nehráli jsme vůbec špatně, i když v poločase jsme již prohrávali 45:39. Horší byla druhá polovina utkání, kde nás soupeř rozstřílel z trojkového území ( trojky 8-1 pro HB ) a největší problém jsme měli na doskoku (hlavně v obraně ), kde nás soupeř trestal z druhých i třetích šancí, a proto jsme prohráli 97:75

Pokud nebudeme jasně plnit pokyny v obraně i v útoku ( a nepotřebuji slyšet "Já vím" a jiné možné kecy - pracujte sami na sobě a uvědomte si chyby ), které si dáme, nemůžeme uspět. Dalším problém je naše zdravotní a jiné problémy, které nám zatím v extraligové soutěži nedovolily nastoupit v 100% sestavě.

Tento víkend 30. - 31.3.2019 na domácí palubovce přivítáme Brno, a to v sobotu od 18,00hod. Žabiny a v neděli od 10,00 hod. KP.  Musíme zabrat, aby byla naděje si zahrát republikové finále, které se bude zřejmě konat na Spartě.

Těšíme se na podporu diváckou, která bude potřeba.