U15 - článek k zápasům s Poděbrady a Sadskou *14.9. a 15.9.2019*

20.09.2019 22:47

Basket Poděbrady - SLUNETA Ústí nad Labem 65:96

V sobotu jsme v okleštěné sestavě zavítali do Brandýsa, kde jsme se utkali s týmem Poděbrad. V první čtvrtině jsme tahali za kratší konec a jen díky dvěma slepeným trojkám a jistotě na čáře trestného hodu jsme prohrávali pouze o 3 body. V druhé čtvrtině přišlo mírné zlepšení a tak jsme do šaten odcházeli za stavu 37:41 v náš prospěch. Povedená třetí čtvrtina a zranění soupeřovi rozehrávačky nám pomohlo náskok navýšit a tak jsme trochu překvapivě vedli po 3/4 o 19 bodů. Na začátku poslední periody dali domácí dva rychlé koše, nicméně poté už byl na hřišti pouze náš tým a zodpovědným výkonem v obraně jsme náskok navýšili až na konečný rozdíl 31 bodů.

Body: Svobodová 40 (13/12), Hájková 21 (1x3, 8/4), Herišerová 11 (2/1), Hnízdilová 8 (2x3), Trieblová a Salaková po 5 (obě 1x3), Vaňková 4 (1/0), Vondráčková 2

ŠBK Parker-Hannifin Sadská - SLUNETA Ústí nad Labem 140:36

V neděli přišlo rychlé vystřízlivění. Rychlá hra domácích, aktivní hra na obou polovinách hřiště a vysoké procento střelby bylo nad naše možnosti, nicméně i tyto zápasy jsou čas od času potřeba. Poučit se z chyb a rychle zapomenout, jelikož zápasy s hratelnějšími soupeři nás čekají hned další hrací kolo.

Body: Hnízdilová 11 (4/3), Svobodová 9 (6/5), Hájková 8 (6/6), Herišerová 4, Mašková a Vaňková po 2

Fotogalerie na: muskos.rajce.idnes.cz/U15_zapasy_s_Podebrady_a_Sadskou_14.9._a_15.9.2019/