U15 - článek k zápasům s USK Praha a Sokol Horní Počernice 27.9. a 28.9.2019

08.10.2019 12:48

V pátek jsme na domácí palubovce přivítali pražské USK. Zápas to byl jak na houpačce, kdy se o vedení střídala obě dvě mužstva, nicméně nakonec si vítězství odvezly soupeřky. 15 minut do konce jsme prohrávali o 22 bodů a byli jsme zralí na ručník, nicméně pak jsme ze všech sil zabrali a 7 minut do konce jsme byli již ve vedení o 5 bodů. Bohužel se nám nepodařilo vedení udržet a tak prohráváme 69:83.

Body: Svobodová 26, Herišerová 13, Hnízdilová 12, Hájková 8, Valachová 3, Salaková, Trieblová a Rapková po 2, Vaňková 1.

V sobotu dopoledne přijel další tým z Prahy a to Sokol Dolní Počernice. My jsme od začátku tahali za kratší konec, nebyli jsme schopni tatřka ničeho a zaslouženě jsme prohráli 53:111.

Body: Hnízdilová 17, Svobodová 11, Hájková 7, Vaňková, Herišerová a Mašková po 4, Valachová, Salaková a Trieblová po 2.

Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme, že se v příštích zápasech dočkáme i nějaké výhry.