U15 - článek k zápasům v Jičíně a v Sadské 29.9. - 30.9.2018

03.10.2018 11:12
Dívky U15 hlásí výsledky z víkendu Jičín a Sadská,

kde odehrály další zápasy a věřily , že na Slunetu dovezou tolik potřebná vítězství.

V sobotu jsme zajížděli do Jičína a soupeři jsme dlužili porážku z loňska. Musíme děvčata pochválit za rozcvičení a vstup do utkání, když po první čtvrtině jsme vedli 20:13. Do utkání jsme zapojili všechna děvčata a snažili jsme se rozvrhnout minutáž mezi všechny rovnoměrně a i tak jsme v poločase vedli 49:28. Střídali jsme po pětkách a nepustili domácí celek k žádnému náporu. Koncentrací až do konce zápasu jsme si došli pro zasloužené vítězství 126:47.

V neděli nás čekal zájezd do Sadské, která hraje agresivní basketbal bez individualit. Opět musíme pochválit holky na koncentraci v utkání vč. rozcvičení. Vstup do utkání byl opravdu o agresivní hře soupeře, ale po pěti minutách jsme se utrhli na rozdíl deseti bodů po první čtvrtině jsme vedli 24:15. Ve druhém poločase jsme se již více snažili zapojit hráčky z lavičky a skóre po polovině utkání bylo 48:29. Soupeř i v druhé polovině utkání nedával nic zadarmo, ale děvčata hrála v plné koncentraci až do konce utkání. V závěru jsme již dali prostor více holkám z lavičky a výsledek 86:69 pro naše kočky byl zásluhou i pro naše fanoušky, kterým moc díky za podporu.