U15 - zápasy 27.09. (pá) a 28.09. (so), doma

• V pátek 27.09.2019, převlečené na palubovce v 16:30 hod.,

hraje se od 17:30 hod.

• V sobotu 28.09.2019, na palubovce v 8:00 hod.,

hraje se od 9:00 hod.

Fidži a holky U15áteční předehrávka s pražským USK bude prvním domácím zápasem dívek U15 v nadcházející sezoně. Stále nás trápí početná marodka, tudíž lze těžko predikovat, jaké zápasy nás čekají. Jak už bylo řečeno, v pátek nás od 17:30 prověří tým USK Praha, v sobotu pak tým Sokol Dolní Počernice, který skončil v loňském roce v kategorii U14 na pátém místě. Čekají nás tedy dva velice kvalitní soupeři, nicméně opět to bude o našem přístupu, koncentraci a návratu do obrany. Pokud nebudeme dodržovat daná pravidla, nebudeme mít ani v jednom zápase šanci na přijatelný výsledek. Věříme, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a my se jim budeme snažit odměnit aktivní hrou po celých 40 minut hry.

Fidži a holky U15Páteční předehrávka s pražským USK bude prvním domácím zápasem dívek U15 v nadcházející sezoně. Stále nás trápí početná marodka, tudíž lze těžko predikovat, jaké zápasy nás čekají. Jak už bylo řečeno, v pátek nás od 17:30 prověří tým USK Praha, v sobotu pak tým Sokol Dolní Počernice, který skončil v loňském roce v kategorii U14 na pátém místě. Čekají nás tedy dva velice kvalitní soupeři, nicméně opět to bude o našem přístupu, koncentraci a návratu do obrany. Pokud nebudeme dodržovat daná pravidla, nebudeme mít ani v jednom zápase šanci na přijatelný výsledek. Věříme, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a my se jim budeme snažit odměnit aktivní hrou po celých 40 minut hry.