U17 článek k zápasům s Jabloncem a Děčínem

31.10.2019 10:14

U17 liga dívek - 2:0 z venku

Máme za sebou úspěšný víkend. V sobotu jsme v Jablonci zvítězili 96:73, ale zápas to nebyl jednoduchý. První poločas se nám úplně nepovedl, nepadly nám jednoduché koše a trápily nás rychlé protiútoky soupeře a také doskoky. Poločas jsme prohráli o jeden bod. Ve druhém poločase začaly holky lépe v obraně a díky získaným míčům jsme dávali jednoduché koše a soupeři odskočili. Holky zamakaly a výhra o 23 bodů byla zasloužená.

V neděli jsme zavítali na palubovku Děčína. Konečné vítězství 60:94 nad Děčínem holky vybojovaly až v druhém poločase.
Ve druhé čtvrtině jsme zbytečně faulovali a soupeř nám díky své hodně zatažené obraně nedovolil dát koše z nájezdu. Poločas jsme vyhráli pouze 36:40.
V druhe půlce holky pochopily, že musí svoji obranu trochu zlepšit a díky ziskům v obraně jsme dali koše z protiútoku a odskočili tak soupeři. I v postupném útoku si holky míč lépe podávaly a vznikaly tak pěkné akce.
Holky tak vybojovaly další krásné vítězství.

Víme, kde nás tlačí bota a máme stále co zlepšovat.