U17 - článek k zápasům s Litoměřicemi

18.11.2019 08:52
Sluneta Ústí nad Labem - Slovan Litoměřice 2:0 - liga dívek U17

V sobotu jsme přivítali na domácí palubovce družstvo z Litoměřic. Dle umístění v tabulce by se dal čekat celkem jednoduchý zápas, ale holky nastoupily trochu vlažně a začátek podcenily. Pokyny, které dostaly před zápasem vůbec neplnily. Naopak soupeř svoji bojovností a chutí po vítězství se dostal brzy do vedení a byl z toho vyrovnaný zápas až do poslední čtvrtiny. Je důležité, aby holky do každého zápasu šly hned od začátku a nic nepodcenily. Je nutné zapracovat na doskocich a spolupráce křídlo, pivot.

Vydřené vítězství 72:60  (11:16 32:27 48:49)

Nedělní zápas jsme odehráli také s týmem z Litoměřic. Družstvo z Litoměřic bylo oslabené o 2 stěžejní hráčky. Přesto jsme nechtěli podcenit začátek. Holky nastoupily do zápasu lépe než v sobotu a ujali jsme se tak vedení, které jsme udrželi až do konce utkání i přes menší výpadek ve třetí čtvtině, jsme na Slunetu dovezli vítězství 76:51  (15:28 22:47 38:58)

V prvním poločase jsme začali mít problémy s fauly. Poté když si necháme několikrát v zápase utéct hráčku po lajně, tak zbytečně dochází k faulům. Stále se nám nedaří tvořit hru z křídel a spolupracovat s pivoty.